گروه صنعتی شادی سازان دورنگاه با دو دهه سابقه درخشان و رزومه عالی در داخل و خارج از کشور، تولید کننده و صادرکننده‌ی انواع دستگاه‌های شهربازی با بهترین متریال و بالاترین کیفیت و دارای نشان استاندارد می‌باشد.

ما هستیم تا تعهد، نوآوری، کیفیت و خدمتی شایسته را ارائه دهیم.

هلدینگ شادی سازان دورنگاه برای اولین بار در صنعت تفریحات و سرگرمی در سطح کشور اقدام به تولید صفر تا صد دستگاه های شهربازی از جمله طراحی سازه و مجسمه سازی تا نصب و راه اندازی دستگاه های مناسب با فضاهای سرپوشیده و روباز با بالاترین کیفیت و بهترین متریال بدون هیچ مهندسی معکوس و با نظارت کامل شرکت های بازرسی استاندارد می نماید.

هلدینگ شادی سازان دورنگاه با فعالیت در سطح کل کشور و رزومه ای خوشنام از جمله اولین سازنده چرخ و فلک 80 متری کابین تله کابینی مجهز به سیستم گرماش و سرمایش، حمایت بزرگترین سازنده ترن های هوایی در غرب آسیا همچنین سازنده جدیدترین دستگاه های شهربازی مخصوص کودکان توانسته در جای جای کشور به هم میهنان عزیز خدمت رسانی نماید.

این هلدینگ متشکل از ده برند برتر و خوشنام در سطح کشور و کشورهای همسایه با تولیدات داخلی قابل رقابت با دستگاه های وارداتی، بدون هیچ واسطه گری در فروش با تعهدات واقعی قید در قرارداد و خدمات پس از فروش آماده خدمت رسانی به کلیه مجموعه داران و مجتمع های تجاری و فضاهای روباز که با نظارت کامل پیشکسوتان خوشنام این صنعت و مهندسین زبده و کاردان از مشاوره و طراحی و زیرساخت مجموعه و آموزش اپراتور در کنار عزیزان بصورت حرفه ای خدمت رسانی می نماید.  

شعار ما در طول این سالیان خدمت به هم میهنان تفاوت ما با سایر برندها و شرکت های فعال در این زمینه بوده، با هلدینگ شادی سازان دورنگاه تفاوت را احساس نمایید.