تجهیزات شهربازی سر پوشیده در ارومیه

تجهیزات شهربازی سر پوشیده در ارومیه

معرفی کامل تجهیزات شهربازی سرپوشیده

امروزه بسیاری از مراکز تفریحی مدرن در فضا‌های سرپوشیده و اغلب در مراکز خرید بزرگ یا هتل‌ها راه‌اندازی می‌شوند. در این شهربازی‌ها به دلیل محدودیت فضا و ارتفاع سقف، بیشتر از وسایل بازی مهیج و فکری استفاده می‌شود. البته بسیاری از دستگاه‌های بازی شهربازی‌های روباز با ابعاد کوچک‌تر در این مکان‌های تفریحی سرپوشیده نیز دیده می‌شوند. به‌طورکلی می‌توان گفت تنوع تجهیزات سرگرمی در آن به‌گونه‌ای است که پاسخگوی تمام سلیقه‌ها باشد و مخاطبان بسیاری را در تمام سنین به خود جذب کند.

 دستگاه‌های بازی مکانیکی شهربازی‌ها

از پرطرف‌دارترین بازی‌های شهربازی، دستگاه‌های مکانیکی هستند. این وسایل به دلیل ابعاد بزرگ و وزن سنگین، بیشتر در شهربازی‌های روباز مورداستفاده قرار می‌گیرند. اما به دلیل استقبال زیاد از این بازی‌ها، در هنگام ساخت وسایل شهربازی، این تجهیزات را با ابعاد کوچک‌تر و وزن سبک‌تر، برای شهربازی‌های سرپوشیده تولید می‌کنند. البته به دلیل اینکه این مراکز تفریحی معمولا در طبقات بالای مراکز خرید قرار دارند؛ باید تجهیزات به‌صورت ایمن و توسط کارشناس حرفه‌ای، نصب شوند.

دستگاه‌های بازی الکترونیکی

این وسایل بازی، از مهیج‌ترین و اصلی‌ترین تجهیزات، در شهربازی‌های سرپوشیده هستند. کیدی راید‌ها (تکان‌دهنده‌ها)، بازی‌های مسابقه‌ای، تفنگی و چکش ضربه زن از انواع این بازی‌ها هستند. برخی از این وسایل از مانیتورهای بزرگ برای پخش تصاویر بازی استفاده می‌کنند.

تجهیزات جایزه مستقیم

در این بازی‌ها، بازیکن باید سرعت عمل و دقت خود را به چالش بکشد تا برنده شود. دستگاه‌های جایزه مستقیم از تجهیزات محبوب شهربازی‌های سرپوشیده هستند. دستگاه ربات چنگکی (کرین) و ربات انگشتی از این وسایل بازی هستند که هدف آن‌ها، بیرون آوردن جایزه از دستگاه است.

دستگاه‌های تیکتی

یکی از تجهیزات شهربازی که شما را ترغیب به بازی می‌کند، دستگاه‌های تیکتی هستند. پس از پایان بازی، در ازای عملکرد بهتر، تعدادی تیکت برنده می‌شوید. با جمع‌آوری تیکت‌ها و تحویل آن به باجه شهربازی، به انتخاب خود جایزه دریافت کنید.

انواع گیم های ویدئویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

1 + 8 =