تجهیزات شهربازی در شیراز

نی ریز شیراز

راه اندازی شهربازی ، مطالعات توجیهی اولیه و بررسی موقعیت جغرافیایی و مکانی احداث شهربازی به منظور رفع نیازهای مشخص جامعه و گروه سنی تعریف، مشاوره در زمینه نحوه احداث و راه اندازی شهربازی، برآورد ریالی ساخت، تجهیز و میزان فروش شهربازی پس از راه اندازی در قالب بیزینس پلان تعریفی، ارائه طرح توجیه پذیر اقتصادی، بررسی استحکام سازه ای، تعیین محل مناسب به منظور احداث شهربازی درمجموعه های تجاری و تفریحی، مطالعات و تحقیقات میدانی، مشاوره در زمینه انتخاب دستگاه ها و تجهیزات شهربازی متناسب با مجموعه، انتخاب و تعریف تم طراحی شهربازی با توجه به شرایط فرهنگی و موقعیت مکانی، استفاده از تجربیات و مطالعات به روز شده جهت ساخت و راه اندازی شهربازی باکیفیت و تعریف کارکرد بلند مدت.

گروه صنعتی تخصصی شادی سازان دورنگاه در تمامی مراحل احداث و راه اندازی شهربازی در کنارتان بوده و مشورت های لازم را در اختیارتان قرار خواهد داد.

شهربازی روباز

شهربازی های روباز، دقیقا همان چیزی است که پس از شنیدن این اسم به ذهن ما می آید؛ چرخ و فلک های بزرگ و دنیای نور و رنگ که چشمان هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد. اما در رابطه با تجهیز این نوع فضا با وجود کمتر بودن محدودیت های انتخاب، گزینه های شما سخت تر خواهند بود چرا که در شهربازی های روباز عموما از وسایل شهربازی سنگین و فوق سنگین استفاده شده و به طراحی دقیق و جانمایی های کارشناسی شده نیاز است.

سازه های مورد استفاده در شهربازی روباز عموما نیازمند به فونداسیون هستند لذا زیر سازی جزو مسائل مهمی ست که در این پروژه ها در نظر گرفته می شود.
چینش وسایل شهربازی در این نوع فضا باید به صورتی باشد که تمامی فضای شما مورد بهره برداری قرار گرفته و هیچ بخشی از محوطه شهربازی به هدر نرود.

در این پروژه ها به دلیل شرایط خاص خود باید پیش از خرید و انتخاب مکان احداث شهربازی، همه نکات مثبت و منفی محل های مورد نظر بررسی شده و در نهایت بهترین لوکیشن برای احداث و اجرای پروژه انتخاب شود.
محل احداث پروژه باید از لحاظ استاندارد های سازمان ها و نهاد های مربوطه نیز مورد تایید باشد.

ساخت مریگوراند ساخت تجهیزات شهربازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

37 + = 42